Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd - Verkocht

Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!Paul Wunderlich - Titel onbekend gesigneerd kopen? Bied vanaf 100!
  • Paul Wunderlich (1927-2010)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1970
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen85 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Prachtig werk van Paul Wunderlich. Duitse schilder en graficus.

Hand gesigneerd in potlood rechts onder en genummerd,
nummer 16/75

Aan de randen licht verkleurd.

Wordt aangetekend en in een koker verzonden.

Paul Wunderlich (1927-2010)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (9)
Geplaatst door  bruk21
FA. (4)

Lid sinds 2019
110 verkochte items
Alle items van deze verkoper (28)
63 cm
85 cm
Dit item is verkocht voor 92,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-11-2020 om 13:14
Eindtijd:19-12-2020 om 19:24
ArtAtelier
19 dec. / 17:57
€ 80