Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst - Verkocht

Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!Peter de Rijcke - Boerderij in Beets | prent in sepia - ingelijst kopen? Bied vanaf 12!
  • Peter de Rijcke (1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1978
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen16 x 24.5 cm (h x b)
Incl. lijst23.5 x 33.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18 van 20
Het werk van de in Hoorn woonachtige Peter de Rijcke (1945) is doorgaans kleurrijk. In zijn beginperiode in Hoorn (vanaf 1972) maakte hij veel etsen van landschappen, stads- en havengezichten.
Dit exemplaar (20-18) van 'Boerderij in Beets' -gedateerd 1978- verkeert in goede staat.
Ingelijst in een houten wissellijst met glas. Oppervlakkige 'schade' op lijst is zo bedoeld.
N.B.: Deze prent in sepia is mogelijk een reproductie omdat de 'moet' in het blad ontbreekt en de signatuur en nummering identiek zijn aan andere exemplaren die eerder o.a. via deze website zijn verkocht, veelal in groene tinten.
Foto's maken deel uit van de beschrijving.

Over de kunstenaar:

Peter de Rijcke, geboren 1 januari 1945 in Zeist, schilder, graficus, etser, fotograaf en schrijver.

Opleiding: Gerrit Rietveld Academie Amsterdam (1965-1970) en de Rijksacademie voor Beeldende Kunsten Amsterdam (1 jaar modeltekenen).

Onderwerpen: landschappen, stads- en havengezichten en portretten.

In 1967 kreeg hij een eerste tentoonstelling in zijn toenmalige woonplaats Zaandam en in 1969 debuteerde hij in de Amsterdamse galerie Sergej.

Sinds 1972 woont en werkt hij in Hoorn, waar hij een figuratieve schilderstijl ontwikkelde met onderwerpen als landschappen, stads- en havengezichten en portretten.

Tot 1977 werkte Peter de Rijcke part time bij het Dagblad voor West-Friesland, voor welke krant hij beeldende kunst- en theaterrecensies schreef en politieke cartoons tekende. Hij nam in die tijd ook het initiatief tot het opzetten van atelierhuisvesting in Hoorn en was betrokken bij de oprichting van de Kunstuitleen West-Friesland in 1975 en de Kunstenaarsvereniging in Hoorn in 1979.

Peter de Rijcke is lid van de Nederlandse Vereniging van Zeeschilders, het Kunstenaars Centrum Bergen en de Kunstenaars Vereniging Hoorn en Omstreken.

langs de buitenste randen van het blad geringe verkleuring. Eén van de randen is licht gekruld, geen schade. Het betreft mogelijk een reproductie, zie omschrijving.
Binnen Nederland € 10,50
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50

Peter de Rijcke (1945)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  takamine
Lid sinds 2020
318 verkochte items
33.5 cm
23.5 cm
24.5 cm
16 cm

ObjectlocatieHoorn,  Nederland
Starttijd12-10-2021 om 21:58
Eindtijd24-10-2021 om 19:39