Peter Donkersloot - Peter Donkersloot - Leonardo da Vinci - Gemengde Techniek op Canvas - 1997 - Verkocht

Peter Donkersloot - Leonardo da Vinci - Gemengde Techniek op Canvas - 1997 kopen? Bied vanaf 150!

  • Peter Donkersloot (1959)
Type kunstwerkSchilderij

Kunstenaar : Peter Donkersloot  1930-

Titel : Leonardo da Vinci

Gemengde Techniek op Canvas

Incl. Zilver geschuurde baklijst

Formaat : 80 x 57 cm

Gesigneerd en Gedateerd ''97

Conditie : in perfecte staat

Verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de gallery