Peter Donkersloot - Leonardo da Vinci - Gemengde Techniek op Canvas - 1997 - Verkocht

Peter Donkersloot - Leonardo da Vinci - Gemengde Techniek op Canvas - 1997 kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Donkersloot (1959)

Kunstenaar : Peter Donkersloot  1930-

Titel : Leonardo da Vinci

Gemengde Techniek op Canvas

Incl. Zilver geschuurde baklijst

Formaat : 80 x 57 cm

Gesigneerd en Gedateerd ''97

Conditie : in perfecte staat

Verzenden mogelijk, of ons advies ophalen in de gallery

Peter Donkersloot (1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (11)
Geplaatst door  claud

93 verkochte items
Dit item is verkocht voor 150,00
Starttijd:26-11-2013 om 21:46
Eindtijd:06-12-2013 om 21:46
Seagull
05 dec. / 13:10
€ 150