Peter Donkersloot - portret the Godfather - Verkocht

Peter Donkersloot - portret the Godfather kopen? Bied vanaf 200!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Peter Donkersloot (1959)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2021
TechniekGiclée
DragerTextiel
IngelijstIngelijst
Afmetingen31 x 26 cm (h x b)
Incl. lijst31 x 26 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi kleine handgemaakte en geschilderde lijst met portret van The Godfather .
Afmetingen circa 26 x 31 cm incl. lijst. Gesigneerd.
Rechtsreeks van kunstenaar dit fraaie portret van The Godfather. Lijst is met de hand geschilderd. Mooi kleine handgemaakte en geschilderde lijst met portret van Marlon Brandon. Afmetingen circa 26 x 31 cm incl. lijst. Gesigneerd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vleuten, Nederland

Peter Donkersloot (1959)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (8)

Geplaatst door  ExcellentArtUtrecht
Lid sinds 2021
0 verkochte items
26 cm
31 cm
26 cm
31 cm

ObjectlocatieVleuten,  Nederland
Starttijd30-6-2021 om 23:21
Eindtijd3-7-2021 om 22:59