Peter Geni - Monotype - Zonder titel - Verkocht

Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!Peter Geni - Monotype - Zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
  • Peter Geni (1908-1969)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1964
TechniekMonotype
DragerJapans Papier
IngelijstIngelijst
Afmetingen26 cm x 26 cm (h x b)
Lijst51 cm x 42 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Monotype op speciaal vezelrijk papier, ingelijst.  Linksonder gesigneerd en gedateerd met 'Peter 64'. Het werk is in goede staat, de lijst heeft enkele gebruikssporen.  Geen pendant met het andere werk dat te koop staat, wel in dezelfde stijl.

De lijst heeft enkele gebruikssporen.

Peter Geni (1908-1969)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Beeldendekunst
FA. (1 )

Lid sinds 2020
11 verkochte items
42 cm
51 cm
26 cm
26 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-12-2020 om 14:24
Eindtijd:16-12-2020 om 19:08
Didierleys
14 dec. / 23:19
€ 150