Een werk van de Nederlandse kunstenaar Peter Klashorst (1957), met een voorstelling van Zorro te paard, naar de cover van het striptijdschrift ‘PEP’ nr. 8 van 20 februari 1965. De illustratie werd destijds gemaakt door de kunstenaar Hans G. Kresse (1921-1992), vooral bekend van zijn stripverhalen Eric de Noorman (zie de laatste foto). -Techniek: Acrylverf op bisonyl-doek, opgespannen op een houten spieraam. -Gesigneerd rechtsonder in het werk. -Afmetingen: 115 x 105 x 2 cm. -Herkomst: Uit een collectie werken van de kunstenaar. -Conditie: In goede staat met wat slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Wij bieden nog meer werk van Peter Klashorst ter veiling aan. Klik hiervoor op “Alle items van deze verkoper”.
Afhandeling: -Het werk kan, op afspraak, worden afgehaald in Aalsmeer of Amsterdam. Afhalen heeft onze sterke voorkeur. -Vanwege het formaat kan dit werk NIET per post verzonden worden. Het afhalen heeft voor ons geen haast, dus het kan wanneer het u schikt om naar Aalsmeer of Amsterdam te komen.
Goed
In goede staat met wat slijtplekjes. Zie ook de foto’s voor een eigen indruk.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Amsterdam of aalsmeer, Nederland
koeriersdienst