Peter Klashorst - geen titel - Verkocht

Peter Klashorst - geen titel kopen? Bied vanaf 29!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Klashorst - geen titel kopen? Bied vanaf 29!Peter Klashorst - geen titel kopen? Bied vanaf 29!Peter Klashorst - geen titel kopen? Bied vanaf 29!Peter Klashorst - geen titel kopen? Bied vanaf 29!
  • Peter Klashorst (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2009
TechniekGiclée
StijlImpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie in nieuwstaat verkerende giclee van peter klashorst.
oplage nummer 34/45.
Nog nooit ingelijst geweest.
Uiteraard handgesigneerd gedateerd en genummerd door klashorst met viltstift.

dit item kan verzonden worden.Verzending is altijd aangetekend.
Het item kan ook afgehaald worden in eindhoven.
nvt
Binnen Nederland € 8,95
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

ObjectlocatieEindhoven,  Nederland
Starttijd27-12-2021 om 20:18
Eindtijd1-1-2022 om 19:57
Biedingen (2)