Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! - Verkocht

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 65!

Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 65!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 65!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 65!Peter Klashorst - Gemengde techniek - Handgesigneerd !!! kopen? Bied vanaf 65!
  • Peter Klashorst (1957)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Peter Klashorst.
Titel : " Nude ".
Techniek : Gemengde techniek op papier.
Formaat : 42 x 30 cm.
Handgesigneerd  Verso en betiteld : Peter Klashorst.

De winnende bieder krijgt de digitale foto van Peter met het werk in zijn handen.

Verzending, aangetekend en verzekerd , track and trace 11 euro Nederland en 20 euro België in een stevige kartonnen verzend-enveloppe.

Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieEibergen,  Nederland
Starttijd2-12-2021 om 22:22
Eindtijd7-12-2021 om 21:57