Peter Klashorst. Titel : Donald with Model. Techniek : Collage / gemengde techniek op stevig papier. Peter heeft vellen papier aan elkaar gemaakt om een groter werk te kunnen maken. Mooi formaat : 42 x 57 cm. Handgesigneerd en gedateerd : Peter Klashorst 2016.
Een mooi werk voor de verzamelaar !!!
Alleen verzending aangetekend en verzekerd track and trace a 11 euro Nederland en 25 euro België.
Zeer Goed
Tot 2 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 17,50
€ 17,50