Jos But - zonnig Zeeland in de 30er jaren - olieverfschilderij
Ruloff S.A. Manuputty - Zeefdruk
Grietje Nagel-Medema - ELIM , SCHIERMONNIKOOG
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie zeefdruk van Peter Langenberg uit 1993. Handgesigneerd, gedateerd en genummerd. Dit is nummer 109 uit een oplage van 200 stuks. In zeer goede conditie, nooit ingelijst geweest.
Afmetingen: 56cm x 76cm (blad), 50cm x 65cm (beeld)
Werk moet het liefst worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Als dat echt niet kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.
Starttijd | 30-11-2014 om 22:28 |
Eindtijd | 13-12-2014 om 22:28 |