Peter Meijer - Peter Meijer: Zeefdruk, Afscheid - Ingelijst (Groot en zeer goede staat) - Verkocht

Peter Meijer - Peter Meijer: Zeefdruk, Afscheid - Ingelijst (Groot en zeer goede staat) kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Peter Meijer - Peter Meijer: Zeefdruk, Afscheid - Ingelijst (Groot en zeer goede staat) kopen? Bied vanaf 35!Peter Meijer - Peter Meijer: Zeefdruk, Afscheid - Ingelijst (Groot en zeer goede staat) kopen? Bied vanaf 35!
  • Peter Meijer (1953)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen104 x 103 cm (h x b)
Incl. lijst104 x 103 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage44/125

Titel: Afscheid
Jaartal: Niet gedateerd
Afmetingen lijst:  104 cm x 103 cm
Oplage:  44/125
Gesigneerd: Ja, handgeschreven (rechtsonder)
Materiaal:  Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in Zilverkleurige houten lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 1100,00

Bij deze verkopen verkoop ik Afscheid van Peter Meijer.
Dit is een zeefdruk op papier en is ingelijst in zilverkleurig houten lijst.
De staat is zeer goed, tevens is dit 44/125 zeefdruk.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Almere poort, Nederland

Peter Meijer (1953)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  HvdS
0 verkochte items
103 cm
104 cm
103 cm
104 cm

ObjectlocatieAlmere Poort,  Nederland
Starttijd13-10-2021 om 11:51
Eindtijd24-10-2021 om 22:36
Biedingen (6)