5. Peter Meijer

Peter Meijer (1953)

1 aangeboden items / 443 verkochte items

FA. (115 x Favoriet)

Peter MEIJER (Zeist, 1953)

Nationaliteit / school

Nederlands

1 aangeboden items van deze kunstenaar
Laatste
kans
Peter Meijer - Acryl en pastel op papier- Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 75!

Peter Meijer - Acryl en pastel op papier- Ingelijst (Groot)

Geplaatst doorD-Art

Eindtijd25-07-2021 om 20:16

Jaartal1986
Afmetingen130 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst