Peter Schenk - Peter Schenk, Maputo by night (1997) - Verkocht

Peter Schenk, Maputo by night (1997) kopen? Bied vanaf 110!

Peter Schenk, Maputo by night (1997) kopen? Bied vanaf 110!Peter Schenk, Maputo by night (1997) kopen? Bied vanaf 110!
  • Peter Schenk (1944-2011)
Type kunstwerkSchilderij

Prachtig werk van Peter Schenk uit 1997, mixed media. Handgesigneerd en gedateerd.

Het werk is niet ingelijst geweest.

Afmeting van het blad 30x42 cm, afmeting van het beeld 24x36 cm.

Het werk kan kosteloos worden opgehaald. Verzending (stevig verpakt) is eveneens mogelijk.