Jan Henderikse - Paarse map met foto's: I found a picture of you, those were the happiest days..
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 2000 t/m Heden |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 52 x 43 cm (h x b) |
Incl. lijst | 75 x 67 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
GEEN VERZENDING NAAR NIET-EU LANDEN
Conditie | |
Conditie | Nieuwstaat |
Objectlocatie | Obbicht, Nederland |
Starttijd | 30-1-2021 om 10:12 |
Eindtijd | 6-2-2021 om 19:31 |