Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees - Verkocht

Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!

Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!Phocas Fokkens - Dans les Pyrenees kopen? Bied vanaf 90!
  • Phocas Fokkens (1888-1965)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1927
Techniek Olieverf
Drager Paneel
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 36.5 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst 46.5 x 57.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Een olieverf schilderij van de Pyreneeën in Frankrijk. Het formaat van het paneel 36,5 x 46 cm en van de ornament lijst 46,5 x 57,5 cm.

De Nederlandse kunstschilder Phocas Fokkens is geboren te Amsterdam op 20 december 1888 en is overleden te Blaricum op 2 september 1965. Phocas was naast schilder ook aquarellist, etser, tekenaar en vervaardiger van houtsnedes. Hij volgde een opleiding aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen (1908-1911). Phocas woonde voornamelijk in Amsterdam, maar ook in Antwerpen, Brugge, Parijs en Blaricum (1936 - 1965). Hij was een leerling van Juliaan De Vriendt en Jan Toorop. Phocas was lid van Kunstenaarsvereniging De Onafhankelijken en de Vereeniging van Beeldende Kunstenaars 'De Anderen'.

Het schilderij wordt goed verpakt (inclusief lijstbescherming) en aangetekend verstuurd. Ook kan het schilderij worden opgehaald.
Het schilderij is in een goede gerestaureerde staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Lisse, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50

Phocas Fokkens (1888-1965)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Kunstzinnig62
Lid sinds 2021
11 verkochte items
57.5 cm
46.5 cm
46 cm
36.5 cm