Pieter Cornelis (Piet) Kramer was een Nederlands schilder, geb. en overl. te Delft, resp. 13-4-1879 en 22-3-1940. Hij was een leerling van Berend Adrianus Bongers, Abraham Frans Gips, Arend Willem Maurits Odé en Karel Sluijterman. Hij was leraar van Antonius van Beek (Scheen, 1969, 1970). Piet Kramer schilderde en aquarelleerde figuren, stillevens en ook stadsgezichten, veelal in Delft waar hij bijna zijn hele leven woonde. Een uitzondering hierop vormt de periode van 1900 tot 1904 toen hij in Parijs werkzaam was, waarheen hij mogelijk gekomen was om er de Wereldtentoonstelling van 1900 te bezoeken.
Het doek is rechtsonder gesigneerd; er is geen zichtbare datering.