Piet Rackwitsz - Schilderij landschap Piet Rackwitsz - Verkocht

Piet Rackwitsz - Schilderij landschap Piet Rackwitsz kopen? Bied vanaf 50!

Piet Rackwitsz - Schilderij landschap Piet Rackwitsz kopen? Bied vanaf 50!Piet Rackwitsz - Schilderij landschap Piet Rackwitsz kopen? Bied vanaf 50!
  • Piet Rackwitsz (1892-1968)
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 x 24 cm (h x b)
Incl. lijst25.5 x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Piet Rackwitsz (Rotterdam 1892 - 1968 Den Haag) woonde en werkte in Den Haag, na 1902 in Laren (NH), en trok enkele jaren door Amerika, te weten Boston en New York, Hollywood en Pasadena. Rackwitsz was autodidact.
Hij schilderde, tekende en etste landschappen, interieurs en stadsgezichten. Hij was mede oprichter, directeur van en hoofdleraar schilderen aan het Hollywood Art-Institute (Hollywood, Californië). Aangeboden een fraai landschapsschilderij in redelijke staat,  afmeting 24x19 cm incl. lijst 31x25.5 cm. Schilderij is altijd in familiebezit geweest.
ConditieRedelijk
Dat verklaar ik
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Voorburg, Nederland

Piet Rackwitsz (1892-1968)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  Pruis
Lid sinds 2019
0 verkochte items
31 cm
25.5 cm
24 cm
19 cm

ObjectlocatieVoorburg,  Nederland
Starttijd23-7-2019 om 12:50
Eindtijd6-8-2019 om 22:10
Biedingen (3)