Piet Schipperus - Aan de Vecht Zuilen, Roosendaal, Oudaen, 1880 - Verkocht

Piet Schipperus - Aan de Vecht Zuilen, Roosendaal, Oudaen, 1880 kopen? Bied vanaf 20!
Prenten voor 1900

Piet Schipperus - Aan de Vecht Zuilen, Roosendaal, Oudaen, 1880 kopen? Bied vanaf 20!Piet Schipperus - Aan de Vecht Zuilen, Roosendaal, Oudaen, 1880 kopen? Bied vanaf 20!Piet Schipperus - Aan de Vecht Zuilen, Roosendaal, Oudaen, 1880 kopen? Bied vanaf 20!Piet Schipperus - Aan de Vecht Zuilen, Roosendaal, Oudaen, 1880 kopen? Bied vanaf 20!
  • Piet Schipperus (1840-1929)
Type kunstwerk Prenten voor 1900
Jaartal 1880
Techniek Litho
Drager Papier
Onderwerp Landschap
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 14.3 x 21.5 cm (h x b)
Gesigneerd Naam gedrukt
Zeer mooie litho uit Craandijk Wandelingen door Nederland 1880
Aan de Vecht
Zuilen
Hek van Roosendaal
Oudaen
Hek van Vreedenhoff
Getekend door P.A.Schipperus en uitgever Emrik & Bingen
afm papier 17,5 x 26,5 cm
Mooie originele Litho
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 25,00

Piet Schipperus (1840-1929)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  ciscus_9com
81 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
21.5 cm
14.3 cm