Piet Snoeren - Les Iris - Verkocht

Piet Snoeren - Les Iris kopen? Bied vanaf 100!
  • Piet Snoeren (1938)
TechniekGouache
DragerKarton
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 cm x 74 cm (h x b)
Lijst84 cm x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boeket irissen.

Piet Snoeren (1938)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  evanamstel

Lid sinds 2020
1 verkochte items
104 cm
84 cm
74 cm
54 cm
Dit item is verkocht voor 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:31-08-2020 om 14:42
Eindtijd:01-01-2020 om 22:15
marlinde
01 jan. / 19:09
€ 300