Piet Snoeren - Les Iris - Verkocht

Piet Snoeren - Les Iris kopen? Bied vanaf 100!

  • Piet Snoeren (1938)
TechniekGouache
DragerKarton
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen54 x 74 cm (h x b)
Incl. lijst84 x 104 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Boeket irissen.

Piet Snoeren (1938)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  evanamstel
Lid sinds 2020
0 verkochte items
104 cm
84 cm
74 cm
54 cm

ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
Starttijd31-8-2020 om 14:42
Eindtijd1-1-2021 om 22:15