Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976- - Verkocht

Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 1!
Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 1!Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 1!Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 1!Piet Wiegman (II) - In het cafe -ets 1976- kopen? Bied vanaf 1!
  • Piet Wiegman (II) (1930-2008)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1976
TechniekEts/Aquatint
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen19 cm x 24 cm (h x b)
Lijst38 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2/40
Piet Wiegman (Petrus Jacobus Maria) was een Nederlandse kunstenaar die geboren is in 1930 te Heemstede en daar overleden is in 2008. Woonde en werkte daar. Heeft enige jaren les gehad (olieverfschilderen) van P.C. Kloes, verder was hij een autodidact. Schildert, tekent (ook met pen) en etst, in expressionistische trant, mensen in groepsverband (op cafés of terrasjes), portretten en landschappen. Maakt ‘rake’ tekeningen. Lid van ‘Kunst zij ons Doel’ te Haarlem. Bron: Pieter A. Scheen, Lexicon Nederlandse beeldende kunstenaars 1750-1950.

Mooi werk in goede conditie in zwart gelakte houten lijst achter glas. Enige spiegeling door het glas (zie foto's)

Dit item is verkocht voor 3,45 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:17-01-2023 om 21:26
Eindtijd:26-01-2023 om 22:19
Biedingen (2)
Joepie030
26 jan. / 20:26
€ 3
SchoenmakerSch
20 jan. / 01:19
€ 1