Bert Stern - Marilyn Monroe, The Last Sitting - handgesigneerd + certificaat
Ben Deiman - Foto, Serendipity IV -Ingelijst
Bijzonder schilderij titel Interieur van Piet Wiegman, kunstenaar van de bergense school. Het werk is 60 x 90cm en is ro gesigneerd. Topconditie en zeer betaalbaar
Starttijd | 23-3-2014 om 19:35 |
Eindtijd | 28-3-2014 om 19:35 |