Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Klassieke ets op zink door Pieter Dupont
Voorstelling getiteld 'Booten'
Losbladig onder passepartout, beeldmaat 13,5x12,5, bladmaat 24x20
P.p.maat 34x24, originele sticker Van Wisselingh op passepartout
Onder toezicht van Willem Witsen gedrukt, oplage 50 exemplaren
L.o. in de druk gestempeld: 'Atelier P.Dupont'
Literatuur: catalogus Van Wisselingh no.325
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 2-12-2016 om 12:12 |
Eindtijd | 12-12-2016 om 19:12 |