Pieter Dupont - Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam - Verkocht

Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
Grafiek (handgesigneerd)

Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!
  • Pieter Dupont (1870-1911)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1918-19, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 43,3 x 18,9 cm. Bladmaat 56 x 31 cm. Losbladig.

Catalogus Dupont nr. 105 en catalogus Van Wisselingh nr. 315.

Oplage 100 exemplaren.

Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.