Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam - Verkocht

Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!Pieter Dupont - ets - Montelbaanstoren Amsterdam kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Pieter Dupont (1870-1911)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets uit 1918-19, potlood gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 43,3 x 18,9 cm. Bladmaat 56 x 31 cm. Losbladig.

Catalogus Dupont nr. 105 en catalogus Van Wisselingh nr. 315.

Oplage 100 exemplaren.

Pieter Dupont is geboren te Amsterdam in 1870 en overleden te Laren in 1911.

Pieter Dupont (1870-1911)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:28-09-2016 om 17:03
Eindtijd:05-10-2016 om 19:03
nico1934
01 okt. / 11:44
€ 100