Ingelijste ets van Pieter Dupont. Titel: Ploegende ossen. Nummer: 21. Afmetingen incl lijst: H53 x b92 cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b60cm. Rechtsonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijst en het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden.
Verzending: Het werk kan worden verzonden met Postnl. Ophalen heeft echter de voorkeur. Het werk zal goed verpakt verzonden worden. Eventuele glasschade is echter niet verzekerd.
Het werk kan ook worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen, bij vooruitbetaling, is zeer ruim. M.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand.