Pieter Vermeulen - Bloemen (Gemengde technieken, zowel druktechnieken als potloden evt. aquarelverf - Verkocht

Pieter Vermeulen - Bloemen (Gemengde technieken, zowel druktechnieken als potloden evt. aquarelverf kopen? Bied vanaf 19!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Pieter Vermeulen (1949)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekGemengde Druktechniek
StijlImpressionistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een prachtig werk op stevig aquarel-papier met licht-grof gestructureerd papier. Gebruikte technieken zijn zowel druk- als potloden als schijnbaar zelfs aquarelverf, in een prachtig resultaat qua vormen en kleurencombinatie.
De staat van het werk is zeer goed! Alleen wat sporen van (blanke) tape, slechts hier en daar en heel dun op de rand van het papier.
Zeer goede conditie! Alleen klein beetje tape-resten (heel dunne breedte) op sommige plekjes aan de rand van het papier
Binnen Nederland € 8,99

ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
Starttijd16-9-2019 om 17:39
Eindtijd21-10-2019 om 15:09