Piotr Konkel - Prachtige abstracte litho - Verkocht

Piotr Konkel - Prachtige abstracte litho kopen? Bied vanaf 70!
Grafiek (handgesigneerd)

Piotr Konkel - Prachtige abstracte litho kopen? Bied vanaf 70!Piotr Konkel - Prachtige abstracte litho kopen? Bied vanaf 70!
  • Piotr Konkel (1963)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 2000
Techniek Litho
Drager Geschept Papier
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 106 x 60 cm (h x b)
Incl. lijst 106 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 132/160
Zéér mooie abstracte litho genummerd en gesigneerd
Prachtige litho in stevige aluminium lijst puntgaaf
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Leerdam, Nederland

Piotr Konkel (1963)

Nederlands NederlandsPools Pools Alle items van deze kunstenaar (9)

Geplaatst door  hans44
Lid sinds 2018
2 verkochte items
60 cm
106 cm
60 cm
106 cm