Raoul Dufy - Originele ets met titel: Marine - Verkocht

Raoul Dufy - Originele ets met titel: Marine kopen? Bied vanaf 150!
Prenten & Uitgaves

Raoul Dufy - Originele ets met titel: Marine kopen? Bied vanaf 150!Raoul Dufy - Originele ets met titel: Marine kopen? Bied vanaf 150!Raoul Dufy - Originele ets met titel: Marine kopen? Bied vanaf 150!Raoul Dufy - Originele ets met titel: Marine kopen? Bied vanaf 150!Raoul Dufy - Originele ets met titel: Marine kopen? Bied vanaf 150!
  • Raoul Dufy (1877-1953)
Type kunstwerkPrenten & Uitgaves
Jaartal1930
TechniekVaria
Afmetingen20 x 26 cm (h x b)
GesigneerdSignatuur meegedrukt

Originele ets van Raoul Dufy in een oplage van slechts 200 exemplaren.

Marine - in de etsplaat gesigneerde ets op Japans papier - uit de luxe editie van de monografie 'Raoul Dufy' - 1930

Fraaie ets in goede staat (heeft ingelijst gezeten, afkomstig uit 'tirage de tête' van 200 genummerde exemplaren op Japon van de kostbare monografie 'Raoul Dufy' uitgegeven door Editions Floury in 1930.

Papier denk ik iets vergeeld, hoewel gedrukt op licht getint / gekleurd papier. Verder in zeer goede staat
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00