Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1883 |
Techniek | Heliogravure |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 9.3 x 14.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||||
Voor de leeftijd zeer goed.Geen scheuren,restauraties of verkleuringen | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||