Een ingelijst werk uit 1956 van de Vlaams-Belgische kunstenaar René De Coninck (1907-1978). -Techniek: een combinatie van ets en schilderwerk (olieverf). -Gesigneerd en gedateerd rechtsonder en ingelijst in een eenvoudige zilverkleurige kunststof lijst met passe-partout en plexiglasplaat. -Afmetingen: Lijst, 42 x 52 x 2 cm. Beeld, 22 x 31 cm. -Herkomst: Uit de collectie van de MuseumDepotShop. -Conditie: In goede staat. Het karton is wat ‘vergeeld/verkleurd’ en is vlekkerig aan de randen. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Informatie over de kunstenaar: René De Coninck (Bredene 24 januari 1907 - Antwerpen 31 maart 1978) is een Vlaams-Belgische graficus (etser), schilder en aquarellist. -Opleiding: Hij volgde cursussen te Bournemouth/Groot-Brittannië (1924-1925), aan de Academie te Bussel (1929-1931), aan de Academie te Antwerpen en aan het Hoger Instituut te Antwerpen. Ook was hij docent aan de Koninklijke Academie voor Schone Kunsten te Antwerpen. Uit een recensie: “Zijn thematiek neigt naar magisch realisme, fantastiek en surrealisme. Ook vond hij inspiratie in de Antwerpse havenbuurt. Wat in het gebied van de droom en de fantasie sluimert, vermag hij een bijtende existentie te geven. Hij opent een wereld die wij gefascineerd betreden”. -Literatuur: Eemans 1979 , vol. 1, p. 123 ; Piron 1999 , vol. 1, p. 318 ; Jacobs 2000 , vol. 2, p. 42.
Afhandeling: -Het werk kan afgehaald worden in Amsterdam. -Het werk kan aangetekend verzonden worden via PostNL. Verzendkosten: -Binnen Nederland: 8,00 euro. -Naar België, Duitsland, Frankrijk, Italië: 15,00 euro.
Goed
In goede staat. Het karton is wat ‘vergeeld/verkleurd’ en is vlekkerig aan de randen. Zie ook alle foto’s voor een eigen indruk. Kan zo aan de muur.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 15,00
€ 15,00
Europese Unie
€ 17,50
Wereldwijd
€ 30,00