Rene Magritte - La domain d'arnheim - Verkocht

Rene Magritte - La domain d'arnheim kopen? Bied vanaf 400!
Grafiek (handgesigneerd)

Rene Magritte - La domain d'arnheim kopen? Bied vanaf 400!Rene Magritte - La domain d'arnheim kopen? Bied vanaf 400!Rene Magritte - La domain d'arnheim kopen? Bied vanaf 400!Rene Magritte - La domain d'arnheim kopen? Bied vanaf 400!Rene Magritte - La domain d'arnheim kopen? Bied vanaf 400!
  • Rene Magritte (1898-1967)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1926
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 x 54 cm (h x b)
Incl. lijst88 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage180/275
Grafisch werk van Magritte  met stempel achteraan   1962 ex. 180/275
ingelijst met passse-partoutpapier en een brede kader
zo goed als nieuw
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Wondelgem, België

Rene Magritte (1898-1967)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Maliakov
Lid sinds 2019
0 verkochte items
75 cm
88 cm
54 cm
65 cm

ObjectlocatieWondelgem,  België
Starttijd6-1-2022 om 14:12
Eindtijd10-1-2022 om 22:09
Biedingen (16)