Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk - Verkocht

Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!

Verkoopprijs: € 95,00

Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!Richard Mortensen - Geometrisch abstracte compositie, zeefdruk kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Alle items van deze verkoper (231)
  • Richard Mortensen (1910-1993)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristiek, kleurrijk werk van de internationaal zeer bekende Deense kunstenaar Richard Mortensen.  Zeefdruk op papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘73) en genummerd (74/75).  In zeer goede conditie; werk heeft wel ingelijst gezeten want er zitten op de achterkant van het blad taperesten in de hoeken die enigszins zichtbaar zijn als lichte vlekken in de hoeken van de witte marge aan de voorkant.  Opnieuw ingelijst met passe-partout is het werk uitstekend want de zeefdruk zelf en de marge er direct omheen (meer dan 3 cm) zijn in mint conditie.

Afmetingen: 75cm x 59cm (blad), 62cm x 46cm (beeld)

Een redelijk uitgebreide biografie van Mortensen kan hier gevonden worden:

http://www.mchampetier.com/biography-Richard-Mortensen.html

QQGEO

Richard Mortensen (1910-1993)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Rosser
FA. (171)

2991 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:13-11-2017 om 13:33
Eindtijd:20-11-2017 om 20:33
animacura2
20 nov. / 11:25
€ 95