Marc Chagall - 2 originele kleurenlitho's in het complete dubbelboekje "Derrière le Miroir"
Karel Gomes - Dame, expressief in beweging
Anton Heyboer - Gemengde techniek op doek - Oermoeder - Werk jaren tachtig - Handgesigneerd !!!
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Duitsland |
Starttijd | 25-1-2006 om 14:18 |
Eindtijd | 29-1-2006 om 23:32 |