Originele handgesigneerde Kleurenlitho van Rik van Iersel
Cobra stijl
Intrigerend, dynamisch, kleurrijk.
In absolute nieuwstaat (!)
Altijd in originele verpakking bewaard gebleven: folie op stevig karton
Rik van IERSEL (Maastricht,1961. Van Iersel is zeer nieuwsgierig naar materialen, naar media en naar het leven zelf. Als achttienjarige ontwerpt hij affiches voor popconcerten van de Effenaar. Hij tekent strips, drumt in Der Junge Hund en maakt zijn eerste grote kleurrijke expressionistische schilderijen die meteen tot een solo-expositie bij Galerie Willy Schoots leiden. In de jaren die volgen exposeert Rik van Iersel in Amsterdam, Berlijn, Hamburg, New York en San Francisco.
Wordt zorgvuldig op de rol verpakt verzonden