Faience de Nevers - 18e eeuws bord - Franse Revolutie periode - 1791 -
David Leviathan - Man in expressieve pose - litho A.P. met persoonlijke opdracht
Richard Anuszkiewicz - Wintersuite (lichtblauw met zilver)
Jean Paul Vroom - Meisje met diabolo - ets
Type kunstwerk | Fotografie |
Kleurenfoto.
Glanspapier.
Gesigneerd rechtsonder in het beeld en jaar.
Genummerd linksonder 10/10.
Afmetingen 41 x 30,5 cm.
Conditie uitstekend.
Bijgevoegd een dubbele foto; vergezicht en vliegje. Afmetingen 40 x 30 cm.
Beiden voorzien van atelier stikker in verso.
Verzending aangetekend