Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ets en aquatint van Robert Terwindt, met de hand gesigneerd en gedateerd 1979. Verder met potlood de aanduiding e.a. en de opdracht "bedankt Cees". Het werk is gedrukt op geschept papier van 57 x 38 cm. De afbeelding is 38,5 x 26 cm. De ets is niet ingelijst, nooit ingelijst geweest en in uitstekende conditie.
Ophalen in Breda zonder kosten of in stevige koker aangetekend verzenden op kosten van de koper.
Objectlocatie | Breda, Nederland |
Starttijd | 24-8-2017 om 14:21 |
Eindtijd | 31-8-2017 om 14:21 |