Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt - Verkocht

Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!

Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!Romain Steppe - Sommer an der Schelde, Gemälde Öl auf Leinwand, signiert und gerahmt kopen? Bied vanaf 75!
  • Romain Steppe (1859-1927)
Type kunstwerkSchilderij
Periode1800 t/m 1899
IngelijstIngelijst
Afmetingen32 x 21 cm (h x b)
Incl. lijst45 x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Romain Steppe, Antwerpen 1859-1927, kunstenaarsgemeenschap "Als ik kan". Schilderij olieverf op doek: Scheldelandschap in nevel, zomer. Afmeting 32x21cm, met lijst 45x34cm.

Zeer sfeervol schilderij met een zomers Scheldelandschap. Ondertekend Romain Steppe. Opschriften op de locatie en in detail op het weer aangebracht door de kunstenaar op de achterzijde van de lijst. In het Nederlands ontcijfer ik onder andere: "Zomer - grijs warm weer" en "regenachtig weer". Schilderij naar mijn mening in zeer goede originele staat voor zijn leeftijd. De originele lijst was flink gestoten en heb ik met eenvoudige middelen gerepareerd, zie foto's. Het ziet zichzelf als een vrije toevoeging aan het schilderij.

Ik garandeer de authenticiteit van het schilderij.

Er is veel informatie over de bekende artiest op internet.
Link naar Wikipedia-artikel: https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Romain_Steppe

Typerend zijn het vrij kleine formaat en de sfeervolle weergave van het weer. Het schilderij heeft een uiterst fijn, bijna delicaat effect. Er is een tweede schilderij in hetzelfde formaat met dezelfde lijst in een tweede veiling, zie derde foto.
Ik verklaar dat het schilderij in goede staat verkeert voor zijn leeftijd (zie alle foto's!).
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Eschweiler, Duitsland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Duitsland € 7,59
Europese Unie € 18,00

Romain Steppe (1859-1927)

Belgisch Belgisch

Geplaatst door  Lquappe70
Lid sinds 2022
2 verkochte items
34 cm
45 cm
21 cm
32 cm

ObjectlocatieEschweiler,  Duitsland
Starttijd19-11-2022 om 16:06
Eindtijd3-12-2022 om 19:22