Romain Steppe - Zeilsloep op wilde zee - Verkocht

Romain Steppe - Zeilsloep op wilde zee kopen? Bied vanaf 150!
  • Romain Steppe (1859-1927)
DragerPaneel
StijlKlassiek
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen315 cm x 445 cm (h x b)
Lijst410 cm x 554 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Mooi werk, goed bewaard. Typische stijl van Romain Steppe.

Romain Steppe (1859-1927)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Joesie

Lid sinds 2021
1 verkochte items
554 cm
410 cm
445 cm
315 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2021 om 10:44
Eindtijd:13-12-2021 om 20:00
Marjanjans
13 dec. / 19:53
€ 150