Ron van de Ven: Linosnede Bewaarplaats S. de Compostella - Verkocht

  • Ron van de Ven (1956)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(12-12-1)

Mooie linosnede van Ron van de Ven op mooi handgeschept papier. Zeer mooi ingelijst.

Titel: Bewaarplaats Santiago de Compostella
Jaartal: onbekend
Afmetingen: 69cm x 49cm
Afmetingen Lijst: 74cm x 53cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Ja, zeer mooi
Oplage: e.d. 33/35

Conditie: Perfect*
Het werk is in perfecte staat.

*
Perfect = (Als) Nieuw
Zeer goed= Niet als nieuw, maar zonder beschadigingen, kleurverlies etc. Kleine kreukjes etc kunnen voorkomen, bv aan de randen, maar zijn niet storend.
Goed= Werk is nog in goede staat, maar duidelijk niet nieuw. (zie beschrijving)
Foxed= De vlekjes die ontstaan door ouderdom in het papier.

Kleine beschadigingen aan lijsten worden niet omschreven.

Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Bezorging met een koerier is mogelijk binnen Nederland, voor 35 euro m.u.v. Zeeuws Vlaanderen (25 euro extra) en de Eilanden.

Garantie:

Informatie:

Ron van de Ven (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (324)

Lid sinds 2010
45490 verkochte items
Alle items van deze verkoper (669)
Dit item is verkocht voor 60,00
Starttijd:23-12-2011 om 13:02
Eindtijd:30-12-2011 om 13:07
hajo31
30 dec. / 12:59
€ 60