Ronald Boonacker - Italiaans Landschap + Catalogus - Verkocht

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap + Catalogus kopen? Bied vanaf 75!

Ronald Boonacker - Italiaans Landschap + Catalogus kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap + Catalogus kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap + Catalogus kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap + Catalogus kopen? Bied vanaf 75!Ronald Boonacker - Italiaans Landschap + Catalogus kopen? Bied vanaf 75!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerk Schilderij
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Acryl
Drager Canvas (Doek)
Stijl Abstract
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst 23.5 x 53.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Lijstformaat: 23,5 x 53,5 cm
Ingelijst in eenvoudige houten baklijst
Gesigneerd rechts onder
Heldere pigmenten / Rood
Conditie: uitstekend
Binnen Nederland € 10,00
ExtraPer brievenbuspost verzenden voor maximaal € 5,- op eigen risico

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (7)

Geplaatst door  torreblanca
0 verkochte items
53.5 cm
23.5 cm
50 cm
20 cm