Ronald Boonacker - Provence, France - Verkocht

Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 55!

Verkoopprijs: € 50,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 55!Ronald Boonacker - Provence, France kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1063)
  • Ronald Boonacker (1955)
Jaartal2001
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageEpreuve 'd artiste
Fraai kleurrijk werk in mooi formaatje van van de Amsterdamse kunstenaar Ronald Boonacker, daar is altijd wel een plekje voor te vinden!
Gesigneerd en genummerd. Het werk verkeert in perfecte conditie. U kunt het werk vooraf komen bekijken bij galerie Rotor of na aankoop ophalen. Het werk kan ook verzonden worden via aangetekende post.
Tijdens de pandemie kunt u uw aankopen gratis laten opslaan in onze speciale opslagruimte.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Ronald Boonacker (1955)

Alle items van deze kunstenaar(20)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (85)

2039 verkochte items
45 cm
45 cm
Dit item is verkocht voor 50,60(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:16-05-2022 om 10:29
Eindtijd:30-05-2022 om 11:01
Hans1951
29 mei / 11:51
€ 44