Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Titel: Route du Soleil I
Ambachtelijke zeefdruk (dus geen digitale prent)
Beeldformaat: 40 x 120 cm
Oplage: 57/80
Gedrukt op paneel/hout
Gesigneerd rechts onder
Conditie: nieuw/niet ingelijst
www.ronaldboonacker.com
Verzending per aangetekende post in stevige verpakking