Ronald Boonacker, Route du Soleil I, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Route du Soleil I, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
  • Ronald Boonacker (1955)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Route du Soleil I

Ambachtelijke zeefdruk (dus geen digitale prent)

Beeldformaat: 40 x 120 cm

Oplage: 57/80

Gedrukt op paneel/hout

Gesigneerd rechts onder

Conditie: nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Verzending per aangetekende post in stevige verpakking

Ronald Boonacker (1955)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (18)
Geplaatst door  dart

82 verkochte items
Dit item is verkocht voor 95,00
Starttijd:02-12-2014 om 16:50
Eindtijd:07-12-2014 om 16:50
Biedingen (12)
BeGe
07 dec. / 16:45
€ 95
prentint
06 dec. / 08:43
€ 90
clam
06 dec. / 08:43
€ 85
clam
06 dec. / 08:42
€ 75
prentint
05 dec. / 21:11
€ 70
clam
05 dec. / 21:11
€ 70
prentint
05 dec. / 21:09
€ 45
clam
05 dec. / 20:49
€ 40
theo861
05 dec. / 20:49
€ 35
theo861
05 dec. / 03:30
€ 5
Aschutgens
03 dec. / 19:04
€ 3
prentint
02 dec. / 21:44
€ 1