Ronald Boonacker - Ronald Boonacker, Route du Soleil I, Zeefdruk - Verkocht

Ronald Boonacker, Route du Soleil I, Zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Route du Soleil I

Ambachtelijke zeefdruk (dus geen digitale prent)

Beeldformaat: 40 x 120 cm

Oplage: 57/80

Gedrukt op paneel/hout

Gesigneerd rechts onder

Conditie: nieuw/niet ingelijst

www.ronaldboonacker.com

Verzending per aangetekende post in stevige verpakking

Starttijd2-12-2014 om 16:50
Eindtijd7-12-2014 om 16:50
Biedingen (12)