Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia - Ingelijst (Groot) - Verkocht

Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
Grafiek (handgesigneerd)

Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!Ronald Boonacker - Zeefdruk, Andalucia - Ingelijst (Groot) kopen? Bied vanaf 35!
  • Ronald Boonacker (1955)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 85 cm (h x b)
Incl. lijst98 x 113 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage61/150
Oorspronkelijke galerieprijs: € 895,00

Ronald Boonacker (1955)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (10)

Geplaatst door  yookoo
Lid sinds 2018
0 verkochte items
113 cm
98 cm
85 cm
70 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd28-6-2021 om 20:14
Eindtijd4-7-2021 om 19:58
Biedingen (3)