Ronald Tolman: Ets, Zonder titel - Verkocht

Ronald Tolman: Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
Ronald Tolman: Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!Ronald Tolman: Ets, Zonder titel kopen? Bied vanaf 175!
  • Ronald Tolman (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

50 x 40 cm groot

1976

4/4

Gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 175,00
Starttijd:31-10-2014 om 14:38
Eindtijd:14-11-2014 om 14:38
DaafDrok
14 nov. / 10:50
€ 175