Joan Gardy Artigas - La part des autres
Corneille - L'amour au jour la jour
Rob van Koningsbruggen - Fodor servies
Type kunstwerk | Kunstboeken |
Jaartal | 1988 |
Techniek | Boek met Originele Grafiek |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Figuren |
Afmetingen | 27.7 x 19.8 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Zowel boekje, ets als opbergbox zijn in perfecte conditie. | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Uden, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 10 kg.
Objectlocatie | Uden, Nederland |
Starttijd | 13-3-2021 om 13:01 |
Eindtijd | 21-3-2021 om 22:30 |