Joan Gardy Artigas - Coucher de soleil à Singapour
Joan Gardy Artigas - Scene de la vie courante
Eef van Brakel - Buren (Gelderland)
Eef van Brakel - Landschap in de Ardennen
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1989 |
Techniek | Litho |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 175 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Het werk heeft bij mij nooit gehangen en is dus altijd in plastic donker bewaard. | |
Objectlocatie | Amsterdam, Nederland |
Starttijd | 20-1-2024 om 16:50 |
Eindtijd | 3-2-2024 om 20:37 |