Peter Klashorst - Acrylverf op doek , MAXIMA – 120 x 85 cm - 2017
Karen van Noort - Desert Flower
Philippe de Cantillon - Kasteel Heeze (Vermakelijkheden van Brabant [1757])
Keramiekfabriek Velsen - Rode vaas met bloemdecoratie
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2013 |
Techniek | Litho |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 54 x 44 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 480 |
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hessen, Duitsland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | Tot 5 kg.
Garantie | |||||
Objectlocatie | Hessen, Duitsland |
Starttijd | 17-1-2024 om 0:15 |
Eindtijd | 24-4-2024 om 0:52 |