Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere - Verkocht

Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere kopen? Bied vanaf 10!
Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere kopen? Bied vanaf 10!Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere kopen? Bied vanaf 10!Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere kopen? Bied vanaf 10!Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere kopen? Bied vanaf 10!Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere kopen? Bied vanaf 10!Rosenthal - porseleinen Cake standaard decor Moliere kopen? Bied vanaf 10!
  • Rosenthal (1879-2009)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
StijlContemporary
Afmetingen6 cm x 20 cm (h x b)
GemerktOngesigneerd
Mooie porseleinen cake standaard met floraal decor model Moliere, uitvoering porseleinfabriek Rosenthal uit Selb Duitsland.

Onbeschadigde conditie.

Rosenthal (1879-2009)

DuitsDuitsAlle items van deze designer (1)
Geplaatst door  woerro
FA. (37)

2134 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
20 cm
6 cm
Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:17-10-2018 om 09:31
Eindtijd:24-10-2018 om 22:55
Gerarda
21 okt. / 17:22
€ 10