Rudi van de Wint - Rudi van de Wint: Zeefdruk Stilleven met theepot - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Rudi van de Wint (1942-2006)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd
In opdracht geveild:
(13-13-1)

Zeer mooie zeefdruk van Rudi van de Wint. Op stevig papier, met een witte achtergrond meegedrukt op het papier.

Titel: Stilleven
Jaartal: 1973
Afmetingen: 70cm x 88cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgave van Prent 190

Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat, alleen helemaal aan de rand in de onderhoek een kleine kreuk. Ingelijst in passepartout of achter rand van een lijst, verder onzichtbaar.

Garantie:

Informatie:

Rudi van de Wint (1942-2006)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  veilingmeester
Lid sinds 2010
10017 verkochte items