In opdracht geveild:
(13-13-1)
Zeer mooie zeefdruk van Rudi van de Wint. Op stevig papier, met een witte achtergrond meegedrukt op het papier.
Titel: Stilleven
Jaartal: 1973
Afmetingen: 70cm x 88cm
Gesigneerd: Handgesigneerd met potlood
Ingelijst: Nee
Oplage: 103/190
Herkomst: Uitgave van Prent 190
Conditie: Zeer goed
Het werk is in zeer goede staat, alleen helemaal aan de rand in de onderhoek een kleine kreuk. Ingelijst in passepartout of achter rand van een lijst, verder onzichtbaar.
Garantie:
Informatie: