Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd - Verkocht

Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!
  • Ruud Cornelisse (1940)
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Ruud Cornelisse is een post-cobra schilder en tekenaar. Opgeleid aan de Rietveld academie en het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam met als docent Willem Strijbosch. Zijn stijlkenmerken zijn typisch Post-Cobra met surrealistische en expressieve uiting. Naast de vele kunstwerken en olieverf en acryl heeft Rudi vele grafische technieken gehanteerd zoals etstechniek, houtgravure, kopergravure en linoleumdruk. Ruud Cornelisse verbleef jarenlang op de ruïne van Brederode in Santpoort nabij Haarlem. Ruud was lid van X65 te Haarlem, Kunst zij ons doel. Het werk van Ruud Cornelisse blijft op het netvlies staan en duwt je bovenop het kunstwerk.
Weinig zichtbare onregelmatigheden.
Binnen Nederland € 7,00

Ruud Cornelisse (1940)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (5)

Geplaatst door  Artpointamsterdam
1094 verkochte items
Alle items van deze verkoper (121)
68 cm
48 cm

ObjectlocatieAmsterdam,  Nederland
Starttijd4-9-2018 om 20:58
Eindtijd16-9-2018 om 22:04
Biedingen (12)