Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd - Verkocht

Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 17,00

Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!Ruud Cornelisse - Krachtige post CoBrA Gouache "Vogel met Figuur" 1985 gesigneerd kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (112)

3007 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Ruud Cornelisse (1940)
Jaartal1985
StijlExpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen48 cm x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Ruud Cornelisse is een post-cobra schilder en tekenaar. Opgeleid aan de Rietveld academie en het Instituut voor Kunstnijverheidsonderwijs in Amsterdam met als docent Willem Strijbosch. Zijn stijlkenmerken zijn typisch Post-Cobra met surrealistische en expressieve uiting. Naast de vele kunstwerken en olieverf en acryl heeft Rudi vele grafische technieken gehanteerd zoals etstechniek, houtgravure, kopergravure en linoleumdruk. Ruud Cornelisse verbleef jarenlang op de ruïne van Brederode in Santpoort nabij Haarlem. Ruud was lid van X65 te Haarlem, Kunst zij ons doel. Het werk van Ruud Cornelisse blijft op het netvlies staan en duwt je bovenop het kunstwerk.

Weinig zichtbare onregelmatigheden.

Ruud Cornelisse (1940)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (112)

3007 verkochte items
68 cm
48 cm
Dit item is verkocht voor 17,00
Starttijd:04-09-2018 om 20:58
Eindtijd:16-09-2018 om 22:04
Biedingen (12)
kristel1963
16 sep. / 08:02
€ 17
ebevdmolen
15 sep. / 11:46
€ 12
kristel1963
15 sep. / 11:46
€ 10
kristel1963
15 sep. / 11:45
€ 8
ebevdmolen
15 sep. / 11:45
€ 7
kristel1963
12 sep. / 08:15
€ 6
ebevdmolen
12 sep. / 08:15
€ 5
kristel1963
12 sep. / 08:15
€ 5
ebevdmolen
11 sep. / 18:52
€ 4
piervander
11 sep. / 18:52
€ 3
piervander
11 sep. / 10:36
€ 2
ebevdmolen
10 sep. / 20:18
€ 1