Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU "

Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!
Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!Ruurd Hallema - Prachtig bronzen beeld met de titel " ADIEU " kopen? Bied vanaf 190!

Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ruurd Hallema (1954)
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
Afmetingen29 cm x 7 cm x 6 cm (h x b x d)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Het betreft een schitterend mooi beeld van deze bekende kunstenaar.

Staat op een zwart marmeren sokkel en is totaal 29 cm hoog.

De sokkel heeft lichte beschadiging maar als het beeld staat valt dit nauwelijks op - zie foto.

De sokkel heeft lichte beschadiging - zie foto

Ruurd Hallema (1954)

Alle items van deze kunstenaar(3) Geplaatst door  tien
FA. (16)

756 verkochte items
7
29
6
Sluit binnenkort 21u 17m 11s
Openingsbod€ 190
ObjectlocatieTilburg, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland

Starttijd:22-07-2021 om 13:08
Eindtijd:28-07-2021 om 19:54